Çağrı Merkezi: 0 212 451 54 09  E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Vergi Denetim ve Danışmanlığı

Vergi Danışmanlığı"Toplumsal Yararda Adalet; ulusal ve uluslararası vergi kanunlarının mükellefe sadece görev ve sorumluluk değil hak da verdiğinin bilinciyle yapılan denetimle sağlanabilir.”

 

Vergi denetimi ve danışmanlığı hizmetleri çerçevesinde amacımız müşterilerimizin vergiyi bir işletme maliyeti olarak yönetmesine yardımcı olmaktır. YMM GÜLHAN AKYAZI’nın sunduğu hizmet gelecekte doğabilecek sorunların önceden tespit edilmesi, vergi kanunlarının mükellefe tanıdığı haklar çerçevesinde vergi yükünü azaltma imkânı doğurabilecek konuların gözden geçirilmesi ve şirketimize iletilen tereddütlere ilişkin mevzuat ve uygulamalar hakkında yol gösterme, bilgilendirme ve sorun çözme amaçlarına yöneliktir.

 

Müşterilerimizin finans yönetim ekibi ile birlikte çalışarak mali işlemlerin vergi sonrası gelirleri artıracak şekilde yeniden yapılandırılmasına yardımcı olmaktayız. Ayrıca mevcut ve planlanmış işlemleri inceleyerek, müşterilerimize yasal çerçeve içinde en uygun vergisel sonuçları elde etmesini sağlamak amacıyla, olası çözüm alternatifleri sunmaktayız.

 

Dünya ekonomisinin küreselleştiği günümüzde, vergi mevzuatı ulusal ve uluslararası alanda karmaşık hale gelmiştir. Ulusal ve uluslararası vergi ve ticaret mevzuatına hakim olan, mevzuattaki değişiklikleri takip eden, sektörel bazda uzmanlaşmış kadrosu ve geniş tecrübesiyle GÜLHAN AKYAZI, vergi mevzuatının tanıdığı haklar çerçevesinde piyasa şartlarının oluşturduğu fırsat ve risklere karşı hizmet verdiği işletmelere katkı sağlamaktadır.

 

YMM GÜLHAN AKYAZI, vergi uygulamaları açısından toplumsal yararda adaletin, mükelleflerin sadece görevlerinin olmadığı aynı zamanda vergi kanunlarının kendilerine hakta verdiği anlayışıyla işletmelere hizmet vermektedir.